Naujienos

2015-02-23 12:01:20

VIKTORINA AUKSŪDŽIO IR LAIŽUVOS JAUNIMUI

2015 m. vasario 13 d. Auksodės mokyklos  daugiafunkcinio centro salėje šurmuliavo jaunimas iš Auksodės, Laižuvos, Purvėnų bei Urvikių. Jaunuolių komandos čia rinkosi į tradicinę viktoriną, skirtą Vasario 16-osios bei Valentino dienos paminėjimui. Šie metai ypatingi, nes prie minėtų švenčių prisidėjo ir Užgavėnės.

Komandas sudarė 5 jaunuoliai iš skirtingų gyvenviečių. Konkurencingoje kovoje jie atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, gimtąją kalbą, tikėjimą. Noriai demonstruodami iškalbos meną bei pasitelkdami aktorinius gabumus vaidino mini scenas iš „Romeo ir Džuljetos“. Rubrikoje „Iš visur apie viską“ per tris minutes jaunimas ieškojo atsakymų enciklopedijose. Šiuos klausimus atsakingai buvo parinkusi bibliotekininkė R.Gotovskaja. Minint Užgavėnių tradicijas visi dainavo dainas bei bandė suvaidinti sukurtą Užgavėniu pasaką.

Viktorinos pabaigoje komisijai suskaičiavus balus, daugiausiai balų surinko Urvikių komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo statulėlėmis su amžina ugnimi, kuri simbolizuoja, negęstančias žinias ir norą tobulėti.